مالاریا Malaria

فیلم کوتاه مالاریا

فیلم کوتاه مالاریا
یک مزدور جوان برای کشتن مرگ استخدام شده است…

کارگردان: ادسون ادا
فیلم‌نامه: ادسون ادا
بازیگران: Rodrigo Araujo، آنتونیو مورینو، Flavio Araujo
آهنگ‌ساز: Rodrigo Meszaros، کریستفر اسکالین، Tiago Gamke
ژانر:  زنده‌انگاری (پویانمایی)، وسترن

فیلم کوتاه مالاریا یک داستان وسترن کلاسیک مرگ و انتقام است که با ترکیبی نوآورانه از تکنیک های توقف حرکت، استاپ موشن (stop motion)، افکت های درون دوربین (in-camera effects) و پویانمایی (animation) بیان شده است.

وسترن، ژانر فیلم ماندگاری است که به طرق مختلف در طول تاریخ سینما دوباره تفسیر شده است. فیلمسازان پسا مدرن مانند تارانتینو و برادران Coen اغلب با آن بازی کردند، Spaghetti-Westerns آن را به یک دیدگاه جدید تبدیل کرد، فیلم ها و فیلم های کوتاه از همه نوع بیت و قطعات از ویژگی های آن. هرچند ما هرگز چیزی شبیه انیمیشن (پویانمایی) متحرک Edson Oda ندیدیم.

 

فیلم کوتاه مالاریا

 

این داستان ساده است، یک وضعیت کابوی مهاجم فراری و مرگ است، و به خوبی به داستان روایت پیچیده خدمت می کند. فرضیه فیلم این است که داستان را برای زندگی به ارمغان بیاورد، و نتیجه شگفت آور و قانع کننده است. نقاشی ها با اریگامی مخلوط، کریگامی، زمان گذشت، تصویر نانکین و کتاب های کمیک زندگی می کنند که به وضوح هر قطعه ای از زبان فیلم قابل تصور را پخش می کند. پرش برش ها، عکس های غول پیکر، صفحه نمایش سیاه و سفید، حتی زوم دیجیتال – این لذت واقعی برای علاقه مندان به فیلم را ببینید که چگونه نزدیک به داستان واقعی سینمایی کارگردان است.

 

منبع: GOOD SHORT FILMS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *